Pflitsch Uni emv dicht wartel M50 32/37MM metaal 662827 - 250583716
Artikelnummer: 22309814 | Fabrikantnummer: 250583716 | EAN: 4050366108649
Omschrijving
EMC-Wartel, messing vern. M50x1,5, doorl. 32-37mm scherm 35-37mm
Het productnummer van de fabrikant is 250583716. Het EAN nummer is 4050366108649. Het interne artikelnummer is 22309814.
Aanvullende informatie
Pflitsch EMC 250583716 M50x1.5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Pflitsch
Specificaties
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI EMV dicht wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 15 mm |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 50 |
| Sleutelwijdte | 60 mm |
| Zeskant hoekmaat | 65 mm |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Afgeschermd | Ja |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 135 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Geschikt voor kabeldiameter | 32 - 37 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over Pflitsch
Huidige product
Pflitsch Uni emv dicht wartel M50 32/37MM metaal 662827
Artikelnummer: 22309814
Fabrikantnummer: 250583716