Pflitsch EMC WARTEL PG21 11,5-15MM - 15416S08
Artikelnummer: 20302640 | Fabrikantnummer: 15416S08 | EAN: 4050366126018
Het productnummer van de fabrikant is 15416S08. Het EAN nummer is 4050366126018. Het interne artikelnummer is 20302640.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI-HF Dicht wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Type schroefdraad | Pg |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 21 |
| Schroefdraadlengte | 7 mm |
| Zeskant hoekmaat | 33.5 mm |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Afgeschermd | Ja |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Spoed schroefdraad | 1.588 mm |
| Geschikt voor kabeldiameter | 11.5 - 15.5 mm |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |