Pflitsch UNI-dicht wartels Kabelwartel Messing vernikkeld, m40x1,5 doorlaat 20-25MM - 24055dp25
Artikelnummer: 22309779 | Fabrikantnummer: 24055dp25 | EAN: 4050366054618
Omschrijving
Kabelwartel messing vernikkeld, M40x1,5 doorlaat 20-25mm
Het productnummer van de fabrikant is 24055dp25. Het EAN nummer is 4050366054618. Het interne artikelnummer is 22309779.
Aanvullende informatie
Pflitsch 24055dp25 MS wartel M40
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Pflitsch
Specificaties
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI-dicht wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 40 |
| Afgeschermd | Nee |
| Schroefdraadlengte | 8 mm |
| Sleutelwijdte | 43 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Geschikt voor kabeldiameter | 20 - 25 mm |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 135 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Zeskant hoekmaat | 47.3 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over Pflitsch
Huidige product
Pflitsch UNI-dicht wartels Kabelwartel Messing vernikkeld, m40x1,5 doorlaat 20-25MM
Artikelnummer: 22309779
Fabrikantnummer: 24055dp25