Pflitsch Uni dicht wartel PG16 11.5/15.5MM metaal 541394 - 183D16
Artikelnummer: 20783617 | Fabrikantnummer: 183D16 | EAN: 4050366052379
Het productnummer van de fabrikant is 183D16. Het EAN nummer is 4050366052379. Het interne artikelnummer is 20783617.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI-dicht wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Type schroefdraad | Pg |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Schroefdraadlengte | 15 mm |
| Zeskant hoekmaat | 26.7 mm |
| Spoed schroefdraad | 1.41 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Geschikt voor kabeldiameter | 11.5 - 15.5 mm |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 20783617
Fabrikantnummer: 183D16