Pflitsch UNI-dicht wartels Kabelwartel Messing vernikkeld, PG16, doorlaat 2x8mm - 153M2X8
Artikelnummer: 22309561 | Fabrikantnummer: 153M2X8 | EAN: 4050366066482
Omschrijving
Kabelwartel messing vernikkeld, PG16, doorlaat 2X8mm
Het productnummer van de fabrikant is 153M2X8. Het EAN nummer is 4050366066482. Het interne artikelnummer is 22309561.
Aanvullende informatie
Pflitsch 153m2x8 MS wartel PG16
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Pflitsch
Specificaties
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI-dicht wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Type schroefdraad | Pg |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Ja |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Schroefdraadlengte | 6.5 mm |
| Zeskant hoekmaat | 26.7 mm |
| Spoed schroefdraad | 1.41 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 8 - 8 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over Pflitsch
Huidige product
Pflitsch UNI-dicht wartels Kabelwartel Messing vernikkeld, PG16, doorlaat 2x8mm
Artikelnummer: 22309561
Fabrikantnummer: 153M2X8