Pflitsch UNI-dicht wartels Kabelwartel RVS, PG13,5, doorlaat 9-13MM - 152ST13
Artikelnummer: 22309543 | Fabrikantnummer: 152ST13 | EAN: 4050366104658
Omschrijving
Kabelwartel RVS, PG13,5, doorlaat 9-13mm
Het productnummer van de fabrikant is 152ST13. Het EAN nummer is 4050366104658. Het interne artikelnummer is 22309543.
Aanvullende informatie
Pflitsch 152st13 RVS wartel PG13,5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Pflitsch
Specificaties
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI-dicht wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Type schroefdraad | Pg |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Schroefdraadlengte | 6.5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 13.5 |
| Spoed schroefdraad | 1.41 mm |
| Zeskant hoekmaat | 24.4 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 9 - 13 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over Pflitsch
Huidige product
Pflitsch UNI-dicht wartels Kabelwartel RVS, PG13,5, doorlaat 9-13MM
Artikelnummer: 22309543
Fabrikantnummer: 152ST13