Pflitsch Blueglobe clean plus HTS wartel M25 15/18MM metaal 519611 - bg 2125VA HTS cp
Artikelnummer: 23224695 | Fabrikantnummer: bg 2125VA HTS cp | EAN: 4050366316006
Het productnummer van de fabrikant is bg 2125VA HTS cp. Het EAN nummer is 4050366316006. Het interne artikelnummer is 23224695.
Pflitsch Blueglobe bg225VA HTS cp CLEAN Plus M25
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
Blueglobe wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 25 |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Zeskant hoekmaat | 33.4 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Geschikt voor kabeldiameter | 15 - 18 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -55 - 180 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (V4A) |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 23224695
Fabrikantnummer: bg 2125VA HTS cp