Pflitsch Blueglobe clean plus HTS wartel M40 23/26MM metaal 519613 - bg 240VA26 HTS cp
Artikelnummer: 23224702 | Fabrikantnummer: bg 240VA26 HTS cp | EAN: 8712251386445
Het productnummer van de fabrikant is bg 240VA26 HTS cp. Het EAN nummer is 8712251386445. Het interne artikelnummer is 23224702.
Pflitsch Blueglobe bg240VA26 HTS cp CLEAN Plus M40
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
Blueglobe wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 40 |
| Schroefdraadlengte | 11 mm |
| Sleutelwijdte | 45 mm |
| Zeskant hoekmaat | 48.4 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Geschikt voor kabeldiameter | 23 - 26 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -55 - 180 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (V4A) |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 23224702
Fabrikantnummer: bg 240VA26 HTS cp