Pflitsch Uni dicht VKD wartel M12 metaal 515060 - VK21249D
Artikelnummer: 20305153 | Fabrikantnummer: VK21249D | EAN: 4050366055684
Het productnummer van de fabrikant is VK21249D. Het EAN nummer is 4050366055684. Het interne artikelnummer is 20305153.
Pflitsch VK21249d MS wartelhuis M12
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI-dicht
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 12 |
| Schroefdraadlengte | 5 mm |
| Zeskant hoekmaat | 15.5 mm |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -60 - 250 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |