Pflitsch Blueglobe MS tri wartel M40 20/32MM metaal 519305 - BG240MSTRI
Artikelnummer: 11297674 | Fabrikantnummer: BG240MSTRI | EAN: 4050366177539
Het productnummer van de fabrikant is BG240MSTRI. Het EAN nummer is 4050366177539. Het interne artikelnummer is 11297674.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
Blueglobe wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 40 |
| Kleur | Nikkel |
| Schroefdraadlengte | 15 mm |
| Zeskant hoekmaat | 48 mm |
| Sleutelwijdte | 45 mm |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 20 - 32 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 11297674
Fabrikantnummer: BG240MSTRI