Pflitsch Uni dicht VKY wartel PG11 wit kunststof 548504 - VK151Y
Artikelnummer: 10327639 | Fabrikantnummer: VK151Y | EAN: 4050366100834
Het productnummer van de fabrikant is VK151Y. Het EAN nummer is 4050366100834. Het interne artikelnummer is 10327639.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI-dicht
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Slagvast | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Type schroefdraad | Pg |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Spoed schroefdraad | 1.41 mm |
| Zeskant hoekmaat | 24.4 mm |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 11 |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 150 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 10327639
Fabrikantnummer: VK151Y