Pflitsch Blueglobe clean plus wartel M8 4/4.5MM metaal 519567 - BG 208VA cp
Artikelnummer: 23231116 | Fabrikantnummer: BG 208VA cp | EAN: 4050366260194
Het productnummer van de fabrikant is BG 208VA cp. Het EAN nummer is 4050366260194. Het interne artikelnummer is 23231116.
Pflitsch Blueglobe bg208VA cp CLEAN Plus
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
Blueglobe wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP69K |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Afgeschermd | Nee |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 8 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Sleutelwijdte | 7 mm |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 4 - 4.5 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Schroefdraadlengte | 4.5 mm |
| Zeskant hoekmaat | 11.9 mm |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (V4A) |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 23231116
Fabrikantnummer: BG 208VA cp