Pflitsch UNI-dicht wartels Kabelwartel Messing vernikkeld, m16x1,5, doorlaat 2x1,2MM - 21650DPM2X1,2
Artikelnummer: 22309629 | Fabrikantnummer: 21650DPM2X1,2 | EAN: 4050366158569
Omschrijving
Kabelwartel messing vernikkeld, M16x1,5, doorlaat 2x1,2mm
Het productnummer van de fabrikant is 21650DPM2X1,2. Het EAN nummer is 4050366158569. Het interne artikelnummer is 22309629.
Aanvullende informatie
Pflitsch 21650dpm2x1,2 MS wartel M16
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Pflitsch
Specificaties
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI-dicht wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Ja |
| Afgeschermd | Nee |
| Schroefdraadlengte | 6 mm |
| Zeskant hoekmaat | 20 mm |
| Sleutelwijdte | 18 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 135 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Geschikt voor kabeldiameter | 1.2 - 1.2 mm |
| Drukcompenserend | Nee |
| Materiaal afdichting | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroeven |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over Pflitsch
Huidige product
Pflitsch UNI-dicht wartels Kabelwartel Messing vernikkeld, m16x1,5, doorlaat 2x1,2MM
Artikelnummer: 22309629
Fabrikantnummer: 21650DPM2X1,2