Pflitsch Uni dicht VKD wartel M25 metaal 515064 - VK22553D
Artikelnummer: 12536434 | Fabrikantnummer: VK22553D | EAN: 4050366055783
Het productnummer van de fabrikant is VK22553D. Het EAN nummer is 4050366055783. Het interne artikelnummer is 12536434.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI-dicht
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 25 |
| Sleutelwijdte | 28 mm |
| Schroefdraadlengte | 7.5 mm |
| Zeskant hoekmaat | 31.2 mm |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -60 - 250 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |