Pflitsch Uni dicht VKD wartel M40 metaal 515066 - VK24055D
Artikelnummer: 12536437 | Fabrikantnummer: VK24055D | EAN: 4050366055875
Het productnummer van de fabrikant is VK24055D. Het EAN nummer is 4050366055875. Het interne artikelnummer is 12536437.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI-dicht
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 40 |
| Schroefdraadlengte | 8 mm |
| Zeskant hoekmaat | 47.7 mm |
| Sleutelwijdte | 43 mm |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -60 - 250 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |