Pflitsch Uni dicht VKY wartel M40 wit kunststof 518067 - VK24055Y
Artikelnummer: 12536446 | Fabrikantnummer: VK24055Y | EAN: 4050366101688
Het productnummer van de fabrikant is VK24055Y. Het EAN nummer is 4050366101688. Het interne artikelnummer is 12536446.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI-dicht
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 40 |
| Sleutelwijdte | 46 mm |
| Schroefdraadlengte | 11.5 mm |
| Zeskant hoekmaat | 50 mm |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 150 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 12536446
Fabrikantnummer: VK24055Y