Pflitsch UNI-dicht Wartelhuis Leeg, messing vernikkeld, PG21/PG29 - VK15455D
Artikelnummer: 22310052 | Fabrikantnummer: VK15455D | EAN: 4050366056094
Omschrijving
Wartelhuis leeg, messing vernikkeld, PG21/PG29
Het productnummer van de fabrikant is VK15455D. Het EAN nummer is 4050366056094. Het interne artikelnummer is 22310052.
Aanvullende informatie
Pflitsch VK15455d MS wartelhuis PG21
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Pflitsch
Specificaties
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI-dicht
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Type schroefdraad | Pg |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 21 |
| Schroefdraadlengte | 7 mm |
| Sleutelwijdte | 40 mm |
| Zeskant hoekmaat | 43.5 mm |
| Model | Recht |
| Spoed schroefdraad | 1.588 mm |
| Gebruikstemperatuur | -60 - 250 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over Pflitsch
Huidige product
Pflitsch UNI-dicht Wartelhuis Leeg, messing vernikkeld, PG21/PG29
Artikelnummer: 22310052
Fabrikantnummer: VK15455D