Philips Maxos retrofit 4MX400 led lichtlijnarmatuur WB 4000K 8000LM 1528x63mm dali dimbaar ip20 wit - 4030732672806
Artikelnummer: 20004293 | Fabrikantnummer: 4030732672806 | EAN: 4030732672806
Het productnummer van de fabrikant is 4030732672806. Het EAN nummer is 4030732672806. Het interne artikelnummer is 20004293.
Kleurtemperatuur
Philips Maxos LED inserts for TTX400 Trunking light panel, L1528 mm, Staal, Wit, Voedingsunit met DALI-interface, 8000 lm, 48 W, 166 lm/W, 4000 K, (0.38, 0.38) SDCM 3.5, Brede bundel, Helder, Polymethylmethacrylaat, IP20 | Bescherming tegen vingers, IK02 |
| Klasse |
Basisunit voor lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Maxos LED Retrofit
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte/diepte | 50 mm |
| Dimbaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Reflector | Geen |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lamphouder | Overig |
| Breedte | 63 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 5 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Lengte | 1528 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Max. systeemvermogen | 48 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1.5 - 2.5 mm² |
| Geleiderdoorsnede | 0.5 mm² |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 35 - 35 °C |
| Vermogensfactor | 0.97 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5 % |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 80 % |
| Nom. stroom | 0 - 500 mA |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Stroomverbruik in noodmodus | 0 W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 8000 - 8000 lm |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 7 % |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 166 - 166 lm/W |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 20004293
Fabrikantnummer: 4030732672806