Philips Maxos led mechanisch toebehoor armatuur BC58 wit kunststof 53881299 - 4030732538812
Artikelnummer: 11765911 | Fabrikantnummer: 4030732538812 | EAN: 4030732538812
Het productnummer van de fabrikant is 4030732538812. Het EAN nummer is 4030732538812. Het interne artikelnummer is 11765911.
Philips Maxos accessories Het draaibare koppelstuk – een veelzijdige mechanische koppeling – voor de Maxos TL-D en TL5 maakt variabele hoeken tussen de lijnen mogelijk. De minimumhoek bedraagt 45 graden. Dankzij zijn aantrekkelijke vormgeving kan het uitst
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Maxos LED Industry
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 63 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 17.5 mm |
| Breedte | 1530 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Blindkap |
| Categorieën | Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 11765911
Fabrikantnummer: 4030732538812