Philips Maxos industry 9MX056 koppeling/verbinder recht koppeling/verbinder recht staal 66x200x31mm - 4030732108091
Artikelnummer: 20051963 | Fabrikantnummer: 4030732108091 | EAN: 4030732108091
Het productnummer van de fabrikant is 4030732108091. Het EAN nummer is 4030732108091. Het interne artikelnummer is 20051963.
Philips Maxos accessories Het draaibare koppelstuk – een veelzijdige mechanische koppeling – voor de Maxos TL-D en TL5 maakt variabele hoeken tussen de lijnen mogelijk. De minimumhoek bedraagt 45 graden. Dankzij zijn aantrekkelijke vormgeving kan het uitst
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Maxos LED Industry
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Overig |
| Lengte | 66 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Koppeling/verbinder recht |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 20051963
Fabrikantnummer: 4030732108091