Philips Mini 300 BCP333 armatuur led 5700K 75W 11700LM 346MM ip66 81946000 - 8718699819460
Artikelnummer: 22417344 | Fabrikantnummer: 8718699819460 | EAN: 8718699819460
Het productnummer van de fabrikant is 8718699819460. Het EAN nummer is 8718699819460. Het interne artikelnummer is 22417344.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Mini 300 LED
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Lengte | 346 mm |
| Lamphouder | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Inbouwhoogte/diepte | 139 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Geschikt voor klemmontage | Ja |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Hoogte/diepte | 139 mm |
| Breedte | 346 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Max. systeemvermogen | 74 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 5700 - 5700 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Vermogensfactor | 0.99 |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.75 - 2.5 mm² |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Inbouwbreedte | 346 mm |
| Inbouwlengte | 346 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5 % |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 13 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 8 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 98 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 97 % |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.35 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.07 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 99 % |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Nom. stroom | 190 - 230 mA |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Onbehandeld |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 35 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 75 % |
| Stroomverbruik in noodmodus | 0 W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 11700 - 11700 lm |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 8 % |
| Lengte snoer | mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 158 - 158 lm/W |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 8 |
| Categorieën | Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 22417344
Fabrikantnummer: 8718699819460