Philips Metronomis led straat/pleinverlichting opzet led 4000K 3360LM 25W 19942200 - 8719514199422
Artikelnummer: 23262303 | Fabrikantnummer: 8719514199422 | EAN: 8719514199422
Omschrijving
BDS650 LED40-4S/740 I MDS D9 STD 76
Het productnummer van de fabrikant is 8719514199422. Het EAN nummer is 8719514199422. Het interne artikelnummer is 23262303.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
METRONOMIS LED
Philips Metronomis LED Torch Metronomis LED is de eerste reeks paaltoparmaturen ter wereld die een palet van lichteffecten biedt waarmee aan projecten een unieke contextuele of esthetische touch verleend kan worden. Een innovatief spel van reflectie, licht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
Philips Metronomis LED Torch Metronomis LED is de eerste reeks paaltoparmaturen ter wereld die een palet van lichteffecten biedt waarmee aan projecten een unieke contextuele of esthetische touch verleend kan worden. Een innovatief spel van reflectie, licht
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Metronomis LED
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Lichtkleur | Wit |
| Slagvastheid | IK10 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Lamphouder | Overig |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Afstandsbediening | Stand-alone sturing |
| Aantal polen | 5 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Diameter | 330 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Geschikt voor topmaat | 76 - 76 mm |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Max. systeemvermogen | 25 W |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Vermogensfactor | 0.97 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 134 lm/W |
| Hoogte/diepte | 1060 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1 - 2.5 mm² |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 26 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 44 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 97 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 99 % |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Nom. stroom | 90 - 120 mA |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Dimmen D4i | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Geschikt voor off-grid voedingssysteem | Nee |
| Zhaga-D4i gecertificeerd | Nee |
| Montagewijze | Opzetmontage |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3360 - 3360 lm |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips Metronomis led straat/pleinverlichting opzet led 4000K 3360LM 25W 19942200
Artikelnummer: 23262303
Fabrikantnummer: 8719514199422