Philips Citysoul straatverlichtingsarmatuur opzetmontage led 5100LM 3000K 46.5W schroefklem ip66 ik08 grijs - 8718699878658
Artikelnummer: 22713906 | Fabrikantnummer: 8718699878658 | EAN: 8718699878658
Omschrijving
BPP530 LED60-4S/830 II DM50 D9 AL GR
Het productnummer van de fabrikant is 8718699878658. Het EAN nummer is 8718699878658. Het interne artikelnummer is 22713906.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
CitySoul gen2 LED is een van de meest veelzijdige en inspirerende families stedelijke straatverlichting die Philips tot nu toe heeft ontworpen. Deze zeer efficiënte reeks levert uitstekende verlichtingsniveaus en schept tegelijk de juiste sfeer voor alle stedelijke toepassingsgebieden, van de buitenwijken van de stad tot in het stadscentrum. Door de. Door de modulariteit van het CitySoul-assortiment te laten evolueren en er nieuwe innovaties aan toe te voegen zoals de uithouders Lyre en Accent, heeft Philips van deze serie het ideale instrument voor elke stedelijke context gemaakt. Het ontwerp is vlakker en helemaal rond en de overgangen tussen opzetstuk en uithouder zijn volledig verzonken zodat je stadsbeeld een samenhangende, elegante en. discrete identiteit krijgt. CitySoul gen2 LED is ontworpen met de LED-module als uitgangspunt en is daardoor zeer efficiënt en gemakkelijk te onderhouden. De armatuur is verkrijgbaar in twee formaten en is geschikt voor opschuif-, opzet-, ketting- en pendelmontage. Dankzij het ingebouwde, door Philips Ledgine geoptimaliseerde LED-platform en de ruime keuze uit toepassingsspecifieke optieken levert CitySoul LED gen2 de juiste hoeveelheid licht in de juiste richting in de straat, waardoor je nog meer energie kunt besparen. De armatuur wordt geleverd met een of twee Philips SR-aansluitingen (System Ready), wat de armatuur toekomstbestendig maakt. Dit houdt in dat CitySoul LED gen2 klaar is om te worden gekoppeld met zowel opzichzelfstaande als geavanceerde regel- en verlichtingssoftware zoals Interact City van Signify. Daarnaast kan elke afzonderlijke armatuur geïdentificeerd worden met de Philips Servicetag-app. Door simpelweg een QR-code te scannen die aan de binnenkant het deurtje van de lichtmast of op de armatuur zelf is geplaatst, krijg je direct toegang tot de armatuurconfiguratie, wat bewerkingen voor onderhoud en programmering vereenvoudigt en waarmee je je eigen digitale bibliotheek van verlichtingsmiddelen en reserveonde
Philips CitySoul gen2 LED Mini CitySoul gen2 LED is een van de meest veelzijdige en inspirerende families stedelijke straatverlichting die Philips tot nu toe heeft ontworpen. Deze zeer efficiënte reeks levert uitstekende verlichtingsniveaus en schept tegel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
Philips CitySoul gen2 LED Mini CitySoul gen2 LED is een van de meest veelzijdige en inspirerende families stedelijke straatverlichting die Philips tot nu toe heeft ontworpen. Deze zeer efficiënte reeks levert uitstekende verlichtingsniveaus en schept tegel
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
CitySoul
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Hoogte/diepte | 165 mm |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lamphouder | Overig |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Diameter | 630 mm |
| Afstandsbediening | Netwerksturing |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Dimming programmeerbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Refractorlens |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Vermogensfactor | 0.98 |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 110 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 2.5 - 2.5 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor topmaat | 165 - 165 mm |
| Max. systeemvermogen | 46.5 W |
| Nom. stroom | 206 - 206 mA |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 11 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 11 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 97 % |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Type aansluiting voor sensor-/communicatiemodule | Overig |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Dimmen D4i | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 5100 - 5100 lm |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Geschikt voor off-grid voedingssysteem | Nee |
| Zhaga-D4i gecertificeerd | Nee |
| Montagewijze | Opzetmontage |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips Citysoul straatverlichtingsarmatuur opzetmontage led 5100LM 3000K 46.5W schroefklem ip66 ik08 grijs
Artikelnummer: 22713906
Fabrikantnummer: 8718699878658