Philips Jargeau led straatverlichtingsarmatuur inhang led 3250LM 3000K 38W 400x400mm ip66 ik09 zwart - 8718699881030
Artikelnummer: 22713911 | Fabrikantnummer: 8718699881030 | EAN: 8718699881030
Omschrijving
BSP651 LW LED50/830 II DM50 MK-BK PCC BA
Het productnummer van de fabrikant is 8718699881030. Het EAN nummer is 8718699881030. Het interne artikelnummer is 22713911.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Jargeau LED gen3 combineert de historische kenmerken van de eerste vierzijdige straatlampen uit de 19e eeuw met de technische prestaties van armaturen uit de 21e eeuw. De armatuur maakt gebruik van de energiebesparende LEDGINE - O engine samen met hoogwaardige optieken, met behoud van het karakter van de armatuur. Dankzij het ingebouwde, door Philips Ledgine geoptimaliseerde LED-platform en de ruime keuze uit toepassingsspecifieke optieken levert Jargeau LED gen3 de juiste hoeveelheid licht in de juiste richting in de straat, waardoor je nog meer energie kunt besparen. De armatuur wordt geleverd met een of twee Philips SR-aansluitingen (System Ready), wat de armatuur toekomstbestendig maakt en klaar om te worden gekoppeld met zowel opzichzelfstaande als geavanceerde regel- en verlichtingssoftware zoals Interact City van Signify. Elk afzonderlijke armatuur kan geïdentificeerd worden met de Philips Servicetag. Door simpelweg een QR-code te scannen op het armatuur, krijg je direct toegang tot de armatuurconfiguratie, reserveonderdelen en documentatie. Jargeau LED gen3 kan ook worden uitgerust met ons speciale lichtrecept dat een donkere nachthemel behoudt.
Philips Jargeau LED gen3 Jargeau LED gen3 combineert de historische kenmerken van de eerste vierzijdige straatlampen uit de 19e eeuw met de technische prestaties van armaturen uit de 21e eeuw. De armatuur maakt gebruik van de energiebesparende LEDGINE - O
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
Philips Jargeau LED gen3 Jargeau LED gen3 combineert de historische kenmerken van de eerste vierzijdige straatlampen uit de 19e eeuw met de technische prestaties van armaturen uit de 21e eeuw. De armatuur maakt gebruik van de energiebesparende LEDGINE - O
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Jargeau LED
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lengte | 400 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Slagvastheid | IK09 |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Breedte | 400 mm |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Afstandsbediening | Geen |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Montagewijze | Inhang |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Max. systeemvermogen | 38 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor topmaat | 20 - 20 mm |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 86 lm/W |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Vermogensfactor | 0.97 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 2.5 - 2.5 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Hoogte/diepte | 692 mm |
| Nom. stroom | 170 - 170 mA |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 11 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 11 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 97 % |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Type aansluiting voor sensor-/communicatiemodule | Overig |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Dimmen D4i | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3250 - 3250 lm |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Geschikt voor off-grid voedingssysteem | Nee |
| Zhaga-D4i gecertificeerd | Nee |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips Jargeau led straatverlichtingsarmatuur inhang led 3250LM 3000K 38W 400x400mm ip66 ik09 zwart
Artikelnummer: 22713911
Fabrikantnummer: 8718699881030