Philips Classic Cla Ledluster D 4.5-40W P45 e14 827 CL - 77341000
Artikelnummer: 26634591 | Fabrikantnummer: 77341000 | EAN: 8718699773410
Het productnummer van de fabrikant is 77341000. Het EAN nummer is 8718699773410. Het interne artikelnummer is 26634591.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Classic
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 82 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Voet | E14 |
| Diameter | 45 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 104 lm/W |
| Min. aantal schakelcycli | 20000 |
| Vermogensfactor | 0.7 |
| Nom. stroom | 25 - 25 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 4.5 - 4.5 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lichtsterkte | cd |
| Stralingshoek | - ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | lm |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 26634591
Fabrikantnummer: 77341000