Philips CoreLine RC132Z G5 SMB W60L60 - 8719514953970
Artikelnummer: 23619353 | Fabrikantnummer: 8719514953970 | EAN: 8719514953970
Het productnummer van de fabrikant is 8719514953970. Het EAN nummer is 8719514953970. Het interne artikelnummer is 23619353.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Coreline
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 76.5 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Breedte | 615.5 mm |
| Lengte | 615.5 mm |
| Categorieën | Armaturen |