Philips CoreLine WT120Z TW-3x2.5-L1200 10PCS - 8720169755178
Artikelnummer: 24172213 | Fabrikantnummer: 8720169755178 | EAN: 8720169755178
Het productnummer van de fabrikant is 8720169755178. Het EAN nummer is 8720169755178. Het interne artikelnummer is 24172213.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Coreline
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal aders | 3 |
| Kleur | Overig |
| Nom. doorsnede | 2.5 mm² |
| Breedte | 7 mm |
| Lengte | 1035 mm |
| Hoogte/diepte | 7 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Doorlusvoorziening |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Armaturen |
Philips CoreLine WT120C G2 led80s/840 psu L1200
Artikelnummer: 24172197
Fabrikantnummer: 8720169754294
Philips CoreLine WT120C G2 led60s/840 psu L1200
Artikelnummer: 24172200
Fabrikantnummer: 8720169754287