Philips CoreLine WT120Z TW-5x2.5-L1500 10PCS - 8720169755208
Artikelnummer: 24172194 | Fabrikantnummer: 8720169755208 | EAN: 8720169755208
Het productnummer van de fabrikant is 8720169755208. Het EAN nummer is 8720169755208. Het interne artikelnummer is 24172194.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Coreline
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte/diepte | 9 mm |
| Aantal aders | 5 |
| Kleur | Overig |
| Nom. doorsnede | 2.5 mm² |
| Breedte | 9 mm |
| Lengte | 1325 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Doorlusvoorziening |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën |
Led driver
Led lampen Lichtbronnen |
Philips CoreLine WT120C G2 led120s/840 PSD L1500
Artikelnummer: 24172205
Fabrikantnummer: 8720169754362
Philips CoreLine WT120C G2 led100s/840 PSD L1500
Artikelnummer: 24172215
Fabrikantnummer: 8720169754355