Philips Corepro G9 led-lamp capsule 2700K 570LM 60MM 220 - 240V wit - 8718699657802
Artikelnummer: 22713833 | Fabrikantnummer: 8718699657802 | EAN: 8718699657802
Omschrijving
De Philips Corepro G9 led-lamp capsule 2700K 570LM 60MM 220 - 240V wit staat gelijk aan een 60W gloeilamp.
Philips CorePro LEDcapsule led-lamp, wit, lengte 60mm, diameter 19mm, energie-efficiëntieklasse A++, 4.8W, voet G9, temperatuur 2700K, lichtstroom 570lm, specifieke lichtstroom 118lm/W, gemiddelde nom. levensduur 15000u, lampvorm capsule, lampaanduiding overig, nom. spanning 220 - 240V,
Het productnummer van de fabrikant is 8718699657802. Het EAN nummer is 8718699657802. Het interne artikelnummer is 22713833.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
De Philips CorePro LEDcapsule MV biedt hoogwaardig licht en is daarmee een echte vervanger van gespecialiseerde halogeenlampen (zoals G9 en R7S). De Philips CorePro LEDcapsule MV is met name geschikt voor werkverlichting in hotels en restaurants en ideaal voor decoratieve en sfeerverlichtingstoepassingen. De Philips CorePro LED-producten bieden enorme energiebesparingen en beperken onderhoudskosten, zonder afbreuk te doen aan de lichtkwaliteit.
CorePro LED capsule 4.8W-60W G9 2700K 570lm 15000h
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
CorePro LED capsule 4.8W-60W G9 2700K 570lm 15000h
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
CorePro
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 60 mm |
| Kleur | Wit |
| Kleur behuizing | Overig |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Voet | G9 |
| Diameter | 19 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Nom. stroom | 44 - 44 mA |
| Vermogensfactor | 0.4 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 118 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lampvermogen | 4.8 - 4.8 W |
| Lichtstroom | 570 - 570 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 280 - 280 ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 570 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lampvorm | Capsule/staaf |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips Corepro G9 led-lamp capsule 2700K 570LM 60MM 220 - 240V wit
Artikelnummer: 22713833
Fabrikantnummer: 8718699657802