Philips Cleanroom CR250B led inlegarmatuur 4000K 3500LM 1195x295mm >80° - schroefklem ip65 wit - 8718696072875
Artikelnummer: 20235999 | Fabrikantnummer: 8718696072875 | EAN: 8718696072875
Omschrijving
Philips Cleanroom CR250B plafond-/wandarmatuur
Het productnummer van de fabrikant is 8718696072875. Het EAN nummer is 8718696072875. Het interne artikelnummer is 20235999.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
In toepassingen waarbij hygiëne van cruciaal belang is, zoals ziekenhuizen en levensmiddelenproductie, willen klantengesloten IP65- en IP54-armaturen die veilig te gebruiken zijn. Deze reeks armaturen wordt gekenmerkt door een uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding: dearmatuur levert efficient en hoogwaardig licht en de flexibele montagemogelijkheden zorgen ervoor dat deze productfamilie voor diverse toepassingen kan worden gebruikt. De armaturen voldoen ook aan alle relevante normen (CE, EMC, RoHS).
Philips Cleanroom LED CR250B In toepassingen waarbij hygiëne van cruciaal belang is, zoals ziekenhuizen en levensmiddelenproductie, willen klantengesloten IP65- en IP54-armaturen die veilig te gebruiken zijn. Deze reeks armaturen wordt gekenmerkt door een
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
Philips Cleanroom LED CR250B In toepassingen waarbij hygiëne van cruciaal belang is, zoals ziekenhuizen en levensmiddelenproductie, willen klantengesloten IP65- en IP54-armaturen die veilig te gebruiken zijn. Deze reeks armaturen wordt gekenmerkt door een
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Cleanroom LED
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Slagvastheid | IK07 |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 295 mm |
| Lengte | 1195 mm |
| Lamphouder | Overig |
| Spanningstype | AC/DC |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte/diepte | 135 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 250 mm |
| Inbouwlengte | 1183 mm |
| Inbouwbreedte | 278 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Geschikt voor klemmontage | Ja |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Max. systeemvermogen | 40 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Poedercoating |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1.5 - 1.5 mm² |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 22 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 40 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 24 |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5 % |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.4 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Nom. stroom | 0.165 - 0.182 mA |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3500 - 3500 lm |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 88 - 88 lm/W |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 25 |
| Lengte snoer | mm |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0.06 % |
| Categorieën | Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips Cleanroom CR250B led inlegarmatuur 4000K 3500LM 1195x295mm >80° - schroefklem ip65 wit
Artikelnummer: 20235999
Fabrikantnummer: 8718696072875