Philips Focusline G6,35 speciaallamp 3350K 1600LM 50W 12V ø11x44mm - 8711500409829
Artikelnummer: 10927957 | Fabrikantnummer: 8711500409829 | EAN: 8711500409829
Omschrijving
De Philips Focusline G6,35 speciaallamp 3350K 1600LM 50W 12V ø11x44mm staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
Philips Focusline Microprojection studio-, projectie- en fotolamp, diameter 11mm, lichtstroom 1600lm, 50W, temperatuur 3350K, lampspanning 12V, voet G6.35, technologie halogeen, ANSI BRL/BCD, brandstand S90, doorsnede reflector 10.7mm, filament monoplane, levensduur 50u, lichtpunthoogte 30mm,
Het productnummer van de fabrikant is 8711500409829. Het EAN nummer is 8711500409829. Het interne artikelnummer is 10927957.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Kwartshalogeen-capsulelampen met lage spanning
7027 50W G6.35 12V 1CT/10X10F
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
7027 50W G6.35 12V 1CT/10X10F
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Focusline
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 50 W |
| Totale lengte | 44 mm |
| Lichtstroom | 1600 lm |
| Diameter | 11 mm |
| Technologie | Halogeen |
| Coolbeam | Nee |
| Voet | G6,35 |
| Brandstand | S90 |
| Kleurtemperatuur | 3350 K |
| Filament | Monoplane |
| Doorsnede reflector | 10.7 mm |
| ANSI | BRL/BCD |
| Spiraallengte | 3.3 mm |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lichtpunthoogte | 30 mm |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips Focusline G6,35 speciaallamp 3350K 1600LM 50W 12V ø11x44mm
Artikelnummer: 10927957
Fabrikantnummer: 8711500409829