Philips Focusline G6,35 speciaallamp 3400K 6000LM 150W 24V ø11x50mm - 8711500409836
Artikelnummer: 10927960 | Fabrikantnummer: 8711500409836 | EAN: 8711500409836
Het productnummer van de fabrikant is 8711500409836. Het EAN nummer is 8711500409836. Het interne artikelnummer is 10927960.
Kleurtemperatuur
Focusline Microprojection - Studio-, projection- and photo lamp - Energieverbruik: 150 W - Gecorreleerde kleurtemperatuur (nom.): 3450 K
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Focusline
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 150 W |
| Totale lengte | 50 mm |
| Lichtstroom | 6000 lm |
| Diameter | 11 mm |
| Technologie | Halogeen |
| Kleurtemperatuur | 3400 K |
| Coolbeam | Nee |
| Voet | G6,35 |
| Brandstand | S90 |
| ANSI | FCS |
| Filament | Monoplane |
| Spiraallengte | 5.8 mm |
| Doorsnede reflector | 10.7 mm |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lichtpunthoogte | 32 mm |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 10927960
Fabrikantnummer: 8711500409836