Philips Uv-lamp actinic BL 10 2P G23 uv-A compactfluorescentielamp 95194680 - 8711500951946
Artikelnummer: 20055071 | Fabrikantnummer: 8711500951946 | EAN: 8711500951946
Het productnummer van de fabrikant is 8711500951946. Het EAN nummer is 8711500951946. Het interne artikelnummer is 20055071.
Actinic BL PL-S/PL-L - UV lamp - Energieverbruik: 8.6 W
| Klasse |
UV-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Actinic BL
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Nee |
| Lamptype | Compactfluorescentielamp |
| Lampvermogen | 9 W |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 28 mm |
| Lampvorm | Overig |
| Brandstand | Willekeurig |
| Blacklightlamp | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Geïntegreerde starter | Ja |
| Soort UV-straling | UV-A |
| Geschikt voor reprografie | Nee |
| Geschikt voor waterdesinfectie | Nee |
| Geschikt voor persoonlijk welzijn | Nee |
| Geschikt voor bruining | Nee |
| Geschikt voor luchtdesinfectie | Nee |
| Geschikt voor insectenbestrijding | Nee |
| Geschikt voor medische toepassingen | Ja |
| Voet | G23 |
| Lampspanning | 56 - 64 V |
| Totale lengte | 167.5 mm |
| Kwikinhoud | 3 mg |
| Externe ontsteker vereist | Nee |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 20055071
Fabrikantnummer: 8711500951946