Philips Actinic G13 uv-lamp TL-lamp TL-buis TL-buis 40W 100 - 108V 37.25MM uv-A - 8711500260260
Artikelnummer: 11560627 | Fabrikantnummer: 8711500260260 | EAN: 8711500260260
Het productnummer van de fabrikant is 8711500260260. Het EAN nummer is 8711500260260. Het interne artikelnummer is 11560627.
Philips Actinic BL TL(-K) / TL-D(-K) Met een optimaal spectrum dat past bij de ooggevoeligheid van de huisvlieg zijn de Actinic BL TL(-K)/TL-D(-K)/TL-E/PL-S- en PL-L-lampen perfect voor het aantrekken van insecten. Ze hebben nagenoeg geen UV-B-output en zi
| Klasse |
UV-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Actinic BL
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Nee |
| Lampvermogen | 40 W |
| Lamptype | TL-buis |
| Voet | G13 |
| Brandstand | Willekeurig |
| Blacklightlamp | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Gemiddelde nom. levensduur | 9000 h |
| Lampvorm | Staaf |
| Geïntegreerde starter | Nee |
| Soort UV-straling | UV-A |
| Geschikt voor reprografie | Nee |
| Geschikt voor waterdesinfectie | Nee |
| Geschikt voor persoonlijk welzijn | Nee |
| Geschikt voor bruining | Nee |
| Geschikt voor insectenbestrijding | Ja |
| Geschikt voor luchtdesinfectie | Nee |
| Geschikt voor medische toepassingen | Nee |
| Lampspanning | 100 - 108 V |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Kwikinhoud | 9 mg |
| Totale lengte | 1212.4 mm |
| Diameter | 37.25 mm |
| Categorieën |
G13 lampvoet
Tl buizen Lichtbronnen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 11560627
Fabrikantnummer: 8711500260260