Philips Voorschakelapparaat elektronisch 28W - 8711500915023
Artikelnummer: 11657044 | Fabrikantnummer: 8711500915023 | EAN: 8711500915023
Het productnummer van de fabrikant is 8711500915023. Het EAN nummer is 8711500915023. Het interne artikelnummer is 11657044.
HF-Pi 2 28/35/49/54 TL5 EII 220-240V
| Klasse |
Voorschakelapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
HF-Performer
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 360 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Uitvoering | Elektronisch |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Voor lamptype TC-DEL | Nee |
| Voor lamptype HM | Nee |
| Voor lamptype TC-D | Nee |
| Voor lamptype TC-QEL | Nee |
| Voor lamptype T7 | Nee |
| Voor lamptype T-R | Nee |
| Voor lamptype T26 | Nee |
| Voor lamptype HS | Nee |
| Voor lamptype T-U | Nee |
| Voor lamptype LS | Nee |
| Voor lamptype TC-SEL | Nee |
| Voor lamptype TC-T | Nee |
| Voor lamptype TC-TEL | Nee |
| Voor lamptype TC-DD | Nee |
| Voor lamptype TC-S | Nee |
| Voor lamptype T38 | Nee |
| Voor lamptype HI | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Voor lamptype TC-L | Nee |
| Voor lamptype TC-F | Nee |
| Voor lamptype T16-R | Nee |
| Multiwatt-uitvoering | Ja |
| Voor lamptype T16 | Ja |
| Geschikt voor aantal lampen | 2 - 2 |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor lampvermogen | 28 - 54 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen (2 lampen) | 28 - 54 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | Geen |
| Categorieën |
Voorschakelapparaat starter
Tl buizen Lichtbronnen |