Philips Master led led-lamp gu10 3,9W reflector 930 3000K 280LM dimbaar 70751700 - 8718696707517
Artikelnummer: 20852588 | Fabrikantnummer: 8718696707517 | EAN: 8718696707517
Omschrijving
De Philips Master led led-lamp gu10 3,9W reflector 930 3000K 280LM dimbaar 70751700 staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Philips Master LEDspot ledlamp
Het productnummer van de fabrikant is 8718696707517. Het EAN nummer is 8718696707517. Het interne artikelnummer is 20852588.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
MASTER LED spot GU10 Dim 3.9W-35W 25° GU10 3000K 280lm CRI97 40000h
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Master
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur | Wit |
| Lichtsterkte | 850 cd |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Diameter | 50 mm |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Voet | GU10 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 40000 h |
| Lengte | 54 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 71 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Lampvermogen | 3.9 - 3.9 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 22 - 22 mA |
| Lichtstroom | 280 - 280 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 280 lm |
| Stralingshoek | 25 - 25 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 60 % |
| Categorieën |
Gu10 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips Master led led-lamp gu10 3,9W reflector 930 3000K 280LM dimbaar 70751700
Artikelnummer: 20852588
Fabrikantnummer: 8718696707517