Philips Master led led-lamp gu10 5,5W reflector 927 2700K 355LM dimbaar 70767800 - 8718696707678
Artikelnummer: 20852573 | Fabrikantnummer: 8718696707678 | EAN: 8718696707678
Omschrijving
De Philips Master led led-lamp gu10 5,5W reflector 927 2700K 355LM dimbaar 70767800 staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Philips Master LEDspot ledlamp, wit, lengte 54mm, diameter 50mm, energie-efficiëntieklasse A+, 5.5W, voet GU10, temperatuur 2700K, dimbaar, lichtstroom 355lm, stralingshoek 36°, gemiddelde nom. levensduur 40000u, lampvorm reflector, nom. spanning 220 - 240V, nom. stroom 30mA, lichtsterkte 800cd,
Het productnummer van de fabrikant is 8718696707678. Het EAN nummer is 8718696707678. Het interne artikelnummer is 20852573.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
De Master LED-spot MV Expert Color creëert een warme en comfortabele sfeer in horecagelegenheden, woningen en restaurants. Dit is mogelijk dankzij de toepassing van superieure verlichting met een aangepast spectrum, een hoge CRI en een sterke dimfunctie.
Het resultaat is een prachtige verlichtingsbeleving. Bovendien past het innovatieve armatuurontwerp met zijn rustige en nette uitstraling in vrijwel elk interieur. Daarnaast kunt u gebruikmaken van de volledige Expert Color-familie, waarvan ook de LED-spot LV- en de LED-spot PAR-lampen deel uitmaken.
MASTER LED spot GU10 Dim 5.5W-50W 36° GU10 2700K 355lm CRI97 40000h
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
Het resultaat is een prachtige verlichtingsbeleving. Bovendien past het innovatieve armatuurontwerp met zijn rustige en nette uitstraling in vrijwel elk interieur. Daarnaast kunt u gebruikmaken van de volledige Expert Color-familie, waarvan ook de LED-spot LV- en de LED-spot PAR-lampen deel uitmaken.
MASTER LED spot GU10 Dim 5.5W-50W 36° GU10 2700K 355lm CRI97 40000h
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Master
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur | Wit |
| Lichtsterkte | 850 cd |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Diameter | 50 mm |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6 kWh |
| Voet | GU10 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 40000 h |
| Lengte | 54 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 64 lm/W |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lampvermogen | 5.5 - 5.5 W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 26 - 26 mA |
| Lichtstroom | 355 - 355 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 36 - 36 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 355 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 60 % |
| Categorieën |
Gu10 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips Master led led-lamp gu10 5,5W reflector 927 2700K 355LM dimbaar 70767800
Artikelnummer: 20852573
Fabrikantnummer: 8718696707678