Philips Master TLD G13 TL-buis 3800K 1300LM 30W Ø28 908.8MM - 8711500706249
Artikelnummer: 11563705 | Fabrikantnummer: 8711500706249 | EAN: 8711500706249
Het productnummer van de fabrikant is 8711500706249. Het EAN nummer is 8711500706249. Het interne artikelnummer is 11563705.
Kleurtemperatuur
Philips MASTER TL-D Food De TL-D Food-lamp laat vlees- en bakkerijproducten er vers en smakelijk uitzien. Hij kan worden toegepast voor verlichting van levensmiddelen in slagerijen, bakkers, supermarkten enz.
| Klasse |
TL-buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Master
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Lampvermogen | 30 W |
| Kleur | Wit |
| Splinterbescherming | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Voet | G13 |
| Kleurtemperatuur | 3800 K |
| Lichtstroom | 1300 lm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 37 kWh |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Lampvorm | Staaf |
| Snelstart | Ja |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Spectrumlamp | Nee |
| Buisdiameter | 28 mm |
| Toepassing | Levensmiddelen |
| Lengte | 908.8 mm |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Lampaanduiding | T8 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 43 lm/W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
G13 lampvoet
Tl buizen Lichtbronnen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 11563705
Fabrikantnummer: 8711500706249