Philips Master TLD TL-buis 36W 984,2MM 3000K - 8711500558749
Artikelnummer: 11564251 | Fabrikantnummer: 8711500558749 | EAN: 8711500558749
Het productnummer van de fabrikant is 8711500558749. Het EAN nummer is 8711500558749. Het interne artikelnummer is 11564251.
Kleurtemperatuur
MASTER TL-D Super 80 1m 36W/830 SLV/25
| Klasse |
TL-buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Master
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Kleur | Wit |
| Splinterbescherming | Nee |
| Toepassing | Overig |
| Lichtkleur | 830 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Voet | G13 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 37 kWh |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Lichtstroom | 3070 lm |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Lampvorm | Staaf |
| Snelstart | Ja |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Spectrumlamp | Nee |
| Buisdiameter | 28 mm |
| Lengte | 984.2 mm |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 84 lm/W |
| Lampaanduiding | T8 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Lampvermogen | 36.6 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
G13 lampvoet
Tl buizen Lichtbronnen |