Philips Uv-lamp TL-lamp BLB G13 uv-A TL-buis - 8711500951151
Artikelnummer: 20653039 | Fabrikantnummer: 8711500951151 | EAN: 8711500951151
Het productnummer van de fabrikant is 8711500951151. Het EAN nummer is 8711500951151. Het interne artikelnummer is 20653039.
TL-D 36W BLB 1SL/25
| Klasse |
UV-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Blacklight Blue
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Nee |
| Lampvermogen | 36 W |
| Lamptype | TL-buis |
| Diameter | 28 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Voet | G13 |
| Totale lengte | 1213.6 mm |
| Brandstand | Willekeurig |
| Extern voorschakelapparaat | Nee |
| Lampvorm | Staaf |
| Geïntegreerde starter | Nee |
| Blacklightlamp | Ja |
| Soort UV-straling | UV-A |
| Geschikt voor reprografie | Nee |
| Geschikt voor waterdesinfectie | Nee |
| Geschikt voor persoonlijk welzijn | Nee |
| Geschikt voor bruining | Nee |
| Geschikt voor luchtdesinfectie | Nee |
| Geschikt voor medische toepassingen | Nee |
| Geschikt voor insectenbestrijding | Nee |
| Kwikinhoud | 5 mg |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 51 kWh |
| Lampspanning | 103 - 103 V |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Categorieën |
G13 lampvoet
Tl buizen Lichtbronnen |