Philips TL-X fa6 TL-buis 4000K 2300LM 40W Ø40.5 1220.5MM - 8711500261373
Artikelnummer: 11574106 | Fabrikantnummer: 8711500261373 | EAN: 8711500261373
Het productnummer van de fabrikant is 8711500261373. Het EAN nummer is 8711500261373. Het interne artikelnummer is 11574106.
Kleurtemperatuur
Philips TL-X XL De TL-X XL-lamp (buisdiameter 38 mm) heeft een verlengde levensduur en is voorzien van een interne ontsteekstrip voor starterloze elektromagnetische werking of hoogfrequente werking zonder voorverwarming. In combinatie met een speciale lamp
| Klasse |
TL-buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Standard
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Lampvermogen | 40 W |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Kleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 60-69 |
| Splinterbescherming | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 40 kWh |
| Lichtstroom | 2300 lm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Lampvorm | Staaf |
| Snelstart | Ja |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 26000 h |
| Spectrumlamp | Nee |
| Buisdiameter | 40.5 mm |
| Voet | Fa6 |
| Toepassing | Explosieveilige omgeving |
| Lengte | 1220.5 mm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 58 lm/W |
| Lichtkleur | 640 |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Ja |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | T12 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 11574106
Fabrikantnummer: 8711500261373