Philips BY020P G3 led105s/840 psu WB GR - 8720169761353
Artikelnummer: 24172206 | Fabrikantnummer: 8720169761353 | EAN: 8720169761353
Het productnummer van de fabrikant is 8720169761353. Het EAN nummer is 8720169761353. Het interne artikelnummer is 24172206.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Halstraler
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Ledinaire
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Hoogte/diepte | 93 mm |
| Lamphouder | Overig |
| Slagvastheid | IK06 |
| Buitendiameter | 273 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Reflectormateriaal | Overig |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Max. systeemvermogen | 70 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 70000 h |
| Geschikt voor nevenlamp | Nee |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1 - 1 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 80 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 13 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 8 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Met bescherming | Ja |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 150 |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Kleur reflector | Overig |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 150 - 150 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 10500 - 10500 lm |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 4 % |
| Geschikt voor lampvermogen | 62 - 76 W |
| Nom. stroom | 23 - 43 mA |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 20 % |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Categorieën |
Industri ele armaturen
Armaturen |