Philips Ledinaire BN021Z C600 - 8720169513587
Artikelnummer: 23839351 | Fabrikantnummer: 8720169513587 | EAN: 8720169513587
Het productnummer van de fabrikant is 8720169513587. Het EAN nummer is 8720169513587. Het interne artikelnummer is 23839351.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Ledinaire
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 600 mm |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 19 mm |
| Aantal aders | 2 |
| Nom. doorsnede | 0.75 mm² |
| Hoogte/diepte | 11 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Verbindingskabel |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën |
Led driver
Led lampen Lichtbronnen |