Philips Maxos fusion elektrisch toebehoor armatuur mod-FR 3-ader 1,5MM2 wit 99838000 - 8718696998380
Artikelnummer: 21231499 | Fabrikantnummer: 8718696998380 | EAN: 8718696998380
Het productnummer van de fabrikant is 8718696998380. Het EAN nummer is 8718696998380. Het interne artikelnummer is 21231499.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Maxos fusion
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 1200 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 530 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 21231499
Fabrikantnummer: 8718696998380