Philips Maxos fusion LL600Z blindkap blindplaat voor lichtlijn kunststof 2180x80x8.5MM wit - 8718696989500
Artikelnummer: 22417754 | Fabrikantnummer: 8718696989500 | EAN: 8718696989500
Het productnummer van de fabrikant is 8718696989500. Het EAN nummer is 8718696989500. Het interne artikelnummer is 22417754.
Philips Maxos fusion Philips Maxos fusion is een flexibel LED-lichtlijnsysteem dat een uitstekende lichtkwaliteit biedt terwijl het de energiekosten met meer dan de helft reduceert in vergelijking met fluorescentielampen. Voor toepassingen in winkels kan e
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Maxos fusion
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 80 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 8.5 mm |
| Lengte | 2180 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Blindkap |
| Categorieën | Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 22417754
Fabrikantnummer: 8718696989500