Philips Lumistreet straat/pleinverlichting opschuif led 4000K 6460LM 45,5W 10069500 - 8719514100695
Artikelnummer: 23398933 | Fabrikantnummer: 8719514100695 | EAN: 8719514100695
Omschrijving
BGP292 LED75-4S/740 I DX10 ALU D9 76S
Het productnummer van de fabrikant is 8719514100695. Het EAN nummer is 8719514100695. Het interne artikelnummer is 23398933.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Philips LumiStreet gen2 Road & street light, Gietaluminium, Grijs, Opschuifmontage voor diameter 76mm, Voedingsunit met DALI-interface, 6612 lm, 44 W, 150 lm/W, 4000 K, (0.381, 0.379) SDCM 5, CRI70, Lichtverdeling extra breed 10, IP66 | Bescherming tegen b
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Lumistreet
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Hoogte/diepte | 95 mm |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Lichtkleur | Wit |
| Slagvastheid | IK09 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Lengte | 620 mm |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Montagewijze | Opschuif |
| Aantal polen | 5 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte | 234 mm |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Afstandsbediening | Netwerksturing |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Geschikt voor topmaat | 48 - 76 mm |
| Max. systeemvermogen | 44 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Vermogensfactor | 0.98 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 150 lm/W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1 - 2.5 mm² |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 10 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 17 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 97 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 99 % |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Nom. stroom | 180 - 220 mA |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Dimmen D4i | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Geschikt voor off-grid voedingssysteem | Nee |
| Zhaga-D4i gecertificeerd | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 6612 - 6612 lm |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips Lumistreet straat/pleinverlichting opschuif led 4000K 6460LM 45,5W 10069500
Artikelnummer: 23398933
Fabrikantnummer: 8719514100695