Philips MASTER TL-D Super 80 Master TL-D super 80 18W/827 1SL/25 - 8711500631626
Artikelnummer: 26707216 | Fabrikantnummer: 8711500631626 | EAN: 8711500631626
Omschrijving
De Philips MASTER TL-D Super 80 Master TL-D super 80 18W/827 1SL/25 staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
MASTER TL-D Super 80 18W/827 1SL/25
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Philips
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 8711500631626. Het EAN nummer is 8711500631626. Het interne artikelnummer is 26707216.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
TL-buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
MASTER TL-D Super 80
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Lengte | 604 mm |
| Kleur | Wit |
| Splinterbescherming | Nee |
| Lichtkleur | 827 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Voet | G13 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 19 kWh |
| Lichtstroom | 1350 lm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Lampvorm | Staaf |
| Toepassing | Algemeen |
| Snelstart | Ja |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Spectrumlamp | Nee |
| Buisdiameter | 28 mm |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 74 lm/W |
| Lampaanduiding | T8 |
| Lampvermogen | 18.2 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over Philips
Huidige product
Philips MASTER TL-D Super 80 Master TL-D super 80 18W/827 1SL/25
Artikelnummer: 26707216
Fabrikantnummer: 8711500631626