Philips Maxos fusion draagprofiel lichtlijnsysteem (led) LL646T 13-ader 4570MM ip54 39755899 - 8718696397558
Artikelnummer: 22417029 | Fabrikantnummer: 8718696397558 | EAN: 8718696397558
Het productnummer van de fabrikant is 8718696397558. Het EAN nummer is 8718696397558. Het interne artikelnummer is 22417029.
LL646T 13 WH
| Klasse |
Draagprofiel lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Maxos fusion
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Breedte | 62 mm |
| Kleur | Overig |
| Hoogte | 41 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Met bedrading | Ja |
| Doorsnede bedradingsaders | 2.5 mm² |
| Geïntegreerde elektro mechanische koppeling | Ja |
| Met kabelgoot | Nee |
| Variabele bevestigingsafstand basisunits | Ja |
| Aantal aders bedrading | 13 |
| Model | Overig |
| Lengte | 4552 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 22417029
Fabrikantnummer: 8718696397558
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.