Philips Maxos led industry 0 stekker/klem 7x2.5MM² wit - 4030732131792
Artikelnummer: 20052029 | Fabrikantnummer: 4030732131792 | EAN: 4030732131792
Het productnummer van de fabrikant is 4030732131792. Het EAN nummer is 4030732131792. Het interne artikelnummer is 20052029.
Philips Maxos accessories Het draaibare koppelstuk – een veelzijdige mechanische koppeling – voor de Maxos TL-D en TL5 maakt variabele hoeken tussen de lijnen mogelijk. De minimumhoek bedraagt 45 graden. Dankzij zijn aantrekkelijke vormgeving kan het uitst
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Maxos LED Industry
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 28 mm |
| Hoogte/diepte | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Aantal aders | 7 |
| Nom. doorsnede | 2.5 mm² |
| Lengte | 38 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Stekker/klem |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën |
Led driver
Led lampen Lichtbronnen |
Philips
De Koninklijk Philips N.V. is leverancier van producten op het gebied van gezondheidszorg, lifestyle en lighting. Elektrobode biedt een ruim assortiment armaturen en lichtbronnen van het bedrijfsonderdeel Philips Lighting voor zowel de professionele als de particuliere markt. Philips is baanbrekend met haar nieuwste verlichtingstechnologieën. Zo speelt het bedrijf met haar LED technologie in op de stijgende vraag naar energiebesparende oplossingen. Heeft u een vraag over het verlichten van uw pand of woning? Onze deskundige klantenservice adviseert u graag! » Meer informatie over PhilipsArtikelnummer: 20052029
Fabrikantnummer: 4030732131792