Philips LL523X led123s/840 PSD WB 7 WH he - 8719514737617
Artikelnummer: 24117780 | Fabrikantnummer: 8719514737617 | EAN: 8719514737617
Het productnummer van de fabrikant is 8719514737617. Het EAN nummer is 8719514737617. Het interne artikelnummer is 24117780.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Basisunit voor lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Philips
Toon alle producten van Philips |
| Serie |
Maxos fusion
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Lichtuittrede | Indirect |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Reflector | Geen |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Hoogte/diepte | 14 mm |
| Breedte | 62 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 5 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lengte | 2276 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Lichtverdeler | Refractorlens |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1.5 - 2.5 mm² |
| Geleiderdoorsnede | 0.5 mm² |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Vermogensfactor | 0.98 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 90000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Max. systeemvermogen | 72 W |
| Geschikt voor lampvermogen | 72 - 72 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5 % |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 95 % |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 8 |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 85 % |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Nom. stroom | 319 - 319 mA |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Stroomverbruik in noodmodus | 0 W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 12300 - 12300 lm |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 5 % |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 171 - 171 lm/W |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |